Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 21/11/2012, 23:17

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech  jsem sepsal zde:
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS
EKOLOGICKÝ PRODUKT
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí Smile

POŠTOVNÉ:
dobírka: 100,-Kč
platba předem: 50,-Kč
osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents


Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:


VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS
Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

VENT CLIP
Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME
Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS
Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS
California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.


VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL
Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS
California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!
Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!
Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!
Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST
Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.
Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!
Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS
Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS
Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.


POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR
Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER
Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX
Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.


REFERENCE:


Podívejte se také na náš profil na:

video:


Foto:
40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ 301845_456844284329011_2047641668_n
40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ 314202_456844510995655_1563178982_n
40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ 405141_456844554328984_1692923228_n
40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ 215626_514004328613006_2118536433_n


Naposledy upravil TO MI NESMRDI dne 16/12/2018, 21:17, celkově upraveno 23 krát
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 26/11/2012, 16:23

V minulém týdnu bylo na našem FACEBOOK profilu představeno několik nových produktů.

Na e-shop budou vloženy žačátkem přístího týdne, ale objednávky můžete zasílat již teď přes SZ nebo na tominesmrdi@gmail.com :-)
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 3/12/2012, 22:38

Dnes pro vás máme hromadu novinek Smile

Vůní měsíce PROSINEC se stává
California Car Scents - VIŠEŇ (corronado cherry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

Pro navození Vánoční atmosféry doporučujeme
California Car Scents - JABLEČNÝ ŠTRŮDL (cinnamon apple), který je až do konce roku za sníženou cenu 85,-Kč.

Produkty California Car Scents se rozrostly o 2 nové vůně
California Car Scents - BORŮVKA (verri berry)
California Car Scents - JAHODY SE ŠLEHAČKOU (strawberries & cream)

Zároveň mají všechny produkty California Car Scents nový design, který si můžete prohlédnout na e-shopu.

Nově je v nabídce i řada bytových vůní a pohlcovačů pachu pro domácí mazlíčky.
California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL
California Scents - PET SCENTS

sledovat novinky, události, slevy,ale především přímo se účastnit výběru akčního zboží můžete prostřednictvím FACEBOOK stránek, TWITTER kanálu a California Scents e-shopu :-)
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 4/1/2013, 16:40

Všem přejeme jen to nejlepší do nového roku 2013 Smile

Vůní měsíce LEDEN se stává
California Car Scents - MELOUN A MANGO (melon mango), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

Používáte INSTAGRAM? Přidejte si nás Wink
hashtag: #tominesmrdi

V rámci zkvalitňování služeb můžete od dnešního dne platit na našem e-shopu jednoduše a rychle přímo z vašeho mobilu prostřednictvím služby MOBITO.

Obchod California Scents | TO MI NESMRDÍ získal díky vám certifikát "HEUREKA ověřeno zákazníky"
Děkujeme za pozitivní reference Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 9/2/2013, 22:55

Vůní měsíce ÚNOR se stává


TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 11/3/2013, 02:07

Vůní měsíce BŘEZEN se stává
California Car Scents - MANGO (mojave mango), které je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

Článek o California Scents, který vyšel na motoristickém magazínu AUTOZINE.CZ

A nakonec 2 fotky z INSTAGRAMU a FACEBOOKU
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 9/4/2013, 13:47

Vyzkoušejte “jaro v plechovce”

Vůní měsíce DUBEN se stává
California Car Scents - HAWAISKÉ ZAHRADY (hawaiian gardens), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

První jarní “koupání” s Coronado Cherry

sledovat novinky, události, fotky, slevy,ale především přímo se účastnit výběru akčního zboží můžete prostřednictvím FACEBOOK stránek a California Scents | TO MI NESMRDÍ e-shopu :-)
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 7/5/2013, 14:30

Vůní měsíce KVĚTEN se stává
California Car Scents - BRUSINKA (concord cranberry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

! POZOR NA PADĚLKY ! více info ==> ZDE <==

California Scents slaví 20 let, pojďte ji s námi podpořit i vy

oni vědí, CO VONÍ Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 9/7/2013, 13:14

Vůní měsíce ČERVENEC se stává
California Car Scents - CITRON (la jolla lemon), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

California Scents vám přeje DOBROU CHUŤ Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 5/8/2013, 12:34

Vůní měsíce SRPEN se stává
California Car Scents - POMERANČ (orange blossom), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

Už jste vyzkoušeli California Pet Scents, osvěžovač vzduchu, který absorbuje a neutralizuje pachy domácích mazlíčků a zanechává svěží vůni?
Napište nám své zkušenosti

Děkujeme za vaši podporu na FACEBOOKU
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 4/9/2013, 13:21

Vůní měsíce ZÁŘÍ se stávají
California Car Scents - LESNÍ PLODY (santa barbara berry), které sou nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

SOUTĚŽ o 3 vůně California Car Scents dle vlastního výběru ZDARMA pro naše fanoušky na facebooku Smile

Už jste viděli naše nové VIZITKY?
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 3/10/2013, 15:51

Vůní měsíce ŘÍJEN se stává
California Car Scents - MELOUN (malibu melon), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

SOUTĚŽ o vůně California Scents dle vlastního výběru ZDARMA pro naše fanoušky na facebooku zná již svého prvního výherce, pro ostatní, kteří neměli štěstí, přinášíme VELKOU POMŮCKU pro další soutěžní úkol Smile

DORT k 20. výročí společnosti California Scents Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 4/11/2013, 17:08

Vůní měsíce LISTOPAD se stává
California Car Scents - MANGO (mojave mango), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

!!! SOUTĚŽ !!!
pomozte nám vymyslet český název pro vůni Typhoon Blossom a vyhrajte 4 plechovky California Car Scents dle vlastního výběru ZDARMA.

...Podzim je již v plném proudu, pojďte vyzkoušet vůně, které k tomu období pasují Až do konce podzimu za sníženou cenu.

Poznáte, která vyvoněná plechovka si "odkutálela" SPARTAN RACE? Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 12/12/2013, 01:54

TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 10/2/2014, 17:01

Vůní měsíce ÚNOR se stává
California Car Scents - ŽVÝKAČKA (balboa bubblegum), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

Obdarujte své blízké na VALENTÝNA
ke každé objednávce o 3 a více položkách, plechovka California Car Scents - JAHODY SE ŠLEHAČKOU (strawberries & cream) navíc ZDARMA
(do poznámky k objednávce napište heslo: VALENTÝN)

Pokus o olympijské kruhy...každopádně… !!! ČEŠI DO TOHO !!!.
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 10/3/2014, 14:51

Vůní měsíce BŘEZEN se stává
California Car Scents - BORŮVKA (verri berry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

Darujte ženě své srdce a vytvoří z něj rodinu. Dejte jí dům a udělá z něj domov. Žena je kouzlo tohoto světa. Přejeme krásný den žen Smile

Na přelomu února a března byla prolomena hranice 1000 fanoušků na FB, DĚKUJEME Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 23/9/2014, 20:37

Ahoj klubáci,

chtěl bych vás požádat o laskavost a zároveň vám na oplátku nabídnout 25% SLEVOVÝ KUPON k nám na E-SHOP

Pokud máte účet na facebooku, stačí otevřít --> TENTO ODKAZ <-- a “olajkovat” komentář pod fotkou od uživatele TO MI NESMRDÍ nejpozději do středy 24. 9. do 23:59 hod.

Následně mi napište zprávu buď na náš FACEBOOK nebo na tominesmrdi@gmail.com, uveďte své jméno, pod kterým jste olajkovali komentář a já vám obratem zašlu slevový kupon Smile

PS: platnost kuponu je 3 měsíce, takže ho lze využít i k nákupu dárků před Vánoci.
PPS: samozřejmě můžete tuto informaci šířit i dál mezi své přátele (budu jedině rád). Kupon získá každý, kdo splní shora uvedené podmínky Smile
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 18/11/2014, 16:25

DEN DOPRAVY ZDARMA
- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč máte dopravu zdarma
- akce probíhá od 18. listopadu do 19. listopadu

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Den_dopravy_zdarma
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 17/12/2014, 23:09

Ahoj klubáci,

rok se s rokem sešel a na e-shopu přibylo několik nových produktových řad z produkce California Scents.

Jste zvědaví, jaké jsou? Chtěli byste je vyzkoušet, ale bojíte se kupovat "zajíce v pytli"?

Nakupte jakékoliv jiné, vámi již vyzkoušené a oblíbené produkty California Scents, pro sebe nebo jako Vánoční dárek a my vám ZDARMA, podle výše vaší útraty, přidáme k objednávce některý z nových osvěžovačů vzduchu.

Více informací v odkazu níže Smile

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Vanoce_2014
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 1/11/2015, 02:15

Ahoj klubáci,

hodně z Vás mi psalo, ať se přidám do klubových skupin na Facebooku a dávám různé akce a slevy tam, protože tady už to lidé tolik nesledují. Přiznám se, že se mi to osvědčilo a je pro mě pohodlnější být s Vámi v kontaktu na FB, kde je ta interakce mnohem rychlejší.

Na druhou stranu, nerad bych úplně zanevřel na komunitu lidí zde na klubu a diskuzním fóru, která nejvíce pomohla k tomu, aby se povědomí o značce California Scents v ČR tak rozšířilo.

S ohledem na to, že tento rok, z důvodu stále rostoucího kurzu dolaru, došlo k zvýšení ceny u některých produktů California Scents, rád bych vám, jakožto první skupině lidí, která zkoušela, doporučovala a hodnotila výrobky California Scents, nabídl do budoucna nějaké cenové zvýhodnění.

Myšlenka je taková, že pro ty, kteří by měli zájem a jsou členy klubu, by u nás na e-shopu byl připraven speciální klubový ceník, který by se každému po registraci a následné autorizaci z naší strany, aktivoval. Dále by pro Vás byl spuštěn věrností program, affiliate program pro klubáky a pár dalších věcí, které jsou momentálně v řešení. Vše záleží na tom, zda by o toto byl z vaší strany a ze strany klubu zájem.

Do konce tohoto roku se vše bude testovat na OctaviaClubu, kde o to zájem je a i vedení klubu je tomu nakloněno. Následně by se tento model, pokud se osvědčí, mohl přinést i sem.
____________________________________________________

Kdo by měl zájem dozvědět se něco více o novinkách za tento rok, kompletně jsem aktualizoval úvodní příspěvek v tomto topicu, kde jsou doplněny všechny aktuálně prodávané produktové řady a odkazy na pár informačních článků Smile
____________________________________________________

A pro ty, kdo jste dočetli až sem, posílám info o několika v současné době probíhajících akcích:

1. Pro nejrychlejší z Vás, až do konce tohoto víkendu probíhá 30% Halloween sleva na veškeré pohlcovače pachu California Scents. Více info -->ZDE<--

2. Pro méně rychlé probíhá až do konce podzimu 20% sleva na vybrané vůně. Opět, více info -->ZDE<--
____________________________________________________

A to je pro tuto chvíli asi vše, budu rád, když mi dáte vědět do SZ, zda by z Vaší strany byl zájem o výše uvedené a já se pokusím domluvit s vedením klubu o možné spolupráci Smile

WWW.TOMINESMRDI.COM

Děkuji za pozornost, konec hlášení.
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 18/11/2015, 03:39

DEN DOPRAVY ZDARMA
Venku už nám přituhuje a čím dál tím více z nás místo po “dvou” využívá k přesunům své čtyřkolé mazlíky.
Využijte naší akce a zpříjemněte si s vůněmi California Scents své cestování.

- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč je poštovné a balné zdarma
- akce probíhá od 18. listopadu do 19. listopadu

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Den_dopravy_zdarma
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 27/11/2015, 03:59

VÝPRODEJ - slevy až 80%
- slevy na VŠECHNY produktové řady
- akce probíhá od teď až do nedělní půlnoci

PS: levnější už to nebude (minimálně do příštích Vánoc) a zásoby jsou omezené, tak si pospěšte Smile

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Black_friday_2
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 18/12/2015, 06:09

DORUČENÍ DO VÁNOC + 20% slevový kupon

- objednávky, které obdržíme do pondělí 21.12.2015 do 16:00 hod., budou expedovány tentýž den tak, aby zásilky byly doručeny ještě před Vánocemi.
- Osobní odběr bude možný do středy 23.12.2015 do 21:00 hod.

+ 20% slevový kupon č.: VÁNOCE-2015

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Vanoce_shop
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 28/5/2016, 18:05

Ahoj klubáci,

rok se s rokem sešel a na e-shopu opět přibylo několik nových produktů z dílny California Scents.
Například celá nová produktová řada -->ZDE<--

Kdo by chtěl vyzkoušet některou z novinek nebo do auta na léto šoupnout jednu z osvědčených klasik jako je CAR SCENTS - VIŠEŇ,
tak níže přikládám slevový kupon pro nejrychlejší z Vás Smile

+ 20% slevový kupon č.: NOVINKY
(platnost kuponu je omezena do konce června a pro prvních 50 objednávek,
pak se kupon automaticky zneplatní)
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  TO MI NESMRDI 16/8/2016, 20:55

25% SLEVA
na vybrané vůně California Car Scents tvořící olympijské kruhy po celou dobu trvání her.
A na které sporty nebo sportovce se nejvíce těšíte Vy?

VZORKY ZDARMA
zároveň tento týden probíhá na našem FB profilu soutež o vzorky.
odkaz na soutěž je ==> ZDE <==

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ 13895222_1371734336173330_9046644475794947204_n
TO MI NESMRDI
TO MI NESMRDI

Poeet p?íspivku : 33
Location : Úvaly u Prahy
Registration date : 14. 11. 12

http://www.tominesmrdi.com

Návrat nahoru Goto down

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ Empty Re: 40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru