Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMW, e34 525i, 24V KRASAVEC! PRODÁNO!

Goto down

BMW, e34 525i, 24V KRASAVEC! PRODÁNO! Empty BMW, e34 525i, 24V KRASAVEC! PRODÁNO!

Příspěvek  VELMEN 28/11/2008, 14:07

Tak i na mě došlo a musím se chtě nechtě pokusit prodat svého miláčka mazlíčka a bohužel mě tlačí čas a ostatně i tak by bylo dobrý kdyby se to stihlo co nejdřív protože pak bude ta přihláška už placená. Takže klasika rychlé jednání = sleva.

Vložím sem odkaz na seznam bo bych tu asi nevložil fotky.

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6846506&tab=client#

Pokud budete chtít vědět více o kářa rád Vám na vše co bude v mých silách odpovím.

Koupil jsem ho před rokem a tak 100 000,- do něj určitě pustil. Je tam třeba nová origo lambda,komplet repase startéru,svíčky,baterka,termostat,nějaké ty hadice,geometrie,čepy,silenblok jeden byl měněnej, a teď byl venku celý motor,takže těsnění pod hlavou,gurefa,olej apod.

zapomněl jsem na laděný výfuk,příjemný zvuk plus nerez svody.

Auto je moc pěkný nicméně dodělávky tam určitě jsou. Topení jde až na stupeň 4,klima chce buď náplň nebo i kompresor to nevim, předek bude asi brzy potřebovat destičky.

Jelikož to opravdu spěchá,tak jsem ochoten dát dolu 10 000,- čili mazlika nechám za 60 000,-.

VELMEN

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 28. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru