Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teplotní čidlo

2 posters

Goto down

Teplotní čidlo Empty Teplotní čidlo

Příspěvek  bmw.ltm 27/6/2011, 17:50

Čau kluci.
Mám problém. Koupil jsem si e34 525 TDS a baworů už jsem měl spousta ale nikdy e34 a ani TDS.
Neukazuje mi teplota motoru.
Jednou za čas náhodou naskočí ale jen na chvilku a pak to jde z ničeho nic dolů rychlostí jako třeba ručička na ukazatel nafty (myslím tim že to neskočí hned dólů ale trvá to třeba 10 - 15 vteřin.
Myslím si že je spatné čidlo ale vůbec nevím kde ho hledat.Mohl by mi někdo napsat lepší popis + třeba vyfotit v kterém místě je?
Díky....
Wink

bmw.ltm

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Teplotní čidlo Empty Re: Teplotní čidlo

Příspěvek  david 30/6/2011, 09:59

Ahoj, na L straně hlavy motoru po směru jsou 3 nebo 4 čidla všechny jsou na vodu v rozestupu cca10cm (čidlo na žaluzie č.6, dle výbavy ne každej to má, a je jako první od rozvodu, žhavení č.7, budík č.8 a pak už nevím) odpojováním příjdeš na to který je který.
http://static.bmwfans.info/images/epc/MzU2MjBfcA==.png
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Teplotní čidlo Empty Re: Teplotní čidlo

Příspěvek  bmw.ltm 30/6/2011, 10:27

david napsal:Ahoj, na L straně hlavy motoru po směru jsou 3 nebo 4 čidla všechny jsou na vodu v rozestupu cca10cm (čidlo na žaluzie č.6, dle výbavy ne každej to má, a je jako první od rozvodu, žhavení č.7, budík č.8 a pak už nevím) odpojováním příjdeš na to který je který.
http://static.bmwfans.info/images/epc/MzU2MjBfcA==.png

No jedno z těch čidel mám v řiti je nějak nalomený mám pocit že č. 7 nebo 8 ještě na to mrknu každopádně díky moc Wink
Koupím to čidlo třeba v auto kelly?
A když ho vyfotím rozpoznáš podle tvaru jaký že to je? Laughing

bmw.ltm

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Teplotní čidlo Empty Re: Teplotní čidlo

Příspěvek  david 30/6/2011, 21:06

Čidlo na žhavení poznáš tak, že při odpojení ti nebude žhavit a logicky to vedle je na budík. Momentálně mají v AUTO KELLY výprodej akci na čidlo za 106kč. Ty čidla jsou skoro stejný jen se liší barvou.
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Teplotní čidlo Empty Re: Teplotní čidlo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru