Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výškáče, počítače, pytlobagy, zkrátka rady diletantskému začátečníkovi

2 posters

Goto down

Výškáče, počítače, pytlobagy, zkrátka rady diletantskému začátečníkovi Empty Výškáče, počítače, pytlobagy, zkrátka rady diletantskému začátečníkovi

Příspěvek  Kropi 27/2/2011, 20:04

Ahoj.
Pořídil jsem ´95 touringa 520i po faceliftu.
Nedávnou jsem si koupil výškové repráčky do trojůhleníků za zrcátka a do stropu před zadní repráky. Chtěl jsem se zeptat na zapojení- jestli to půjde napíchnout normálně na původní reproduktory, nebo esli potřebuji ještě nějakou krabičku. Jsou to 4ohm.
Zjistil jsem, že parchant pan prodávající vytahal žárovičky z přístrojovky a když jsem je doplnil, začaly svítit destičky a airbagy. Je možné, že pytle svítí kvůli nějakému servisu, že bude stačit něco jako reset a pak zhasnou? Destičky neřeším, brzdy jsou nový a už jsem koupil i indikátory, takže očekávám vyřešení.
Je způsob, jak zjistit, jestli mám cetrál na dálkové ovládání? Dostal jsem k autu jediný klíček bez dálky, ale říkám si, že auto za mega a čtvrt z roku 95 by mohlo dálku mít. Kde by byla instalována jednotka DO?
Je způsob, jak zjistit, jestli jsem měl BC? Mám jenom digi hodiny a obyčejnou kapličku, ta je ale očividně měněná- protože je z roku 1991. Říkám si, že jediný relevantní důvod, proč měnit kapličku přístrojů, je, že se podělal display počítače. Mně by se počítač v autě líbil, ale nevím, jestli jsem ochoten rozebrat půl bavoráka kvůli instalaci nějakýho velkokabelu.
Předem moc díky za rady.
Kropi
Kropi

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 27. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Výškáče, počítače, pytlobagy, zkrátka rady diletantskému začátečníkovi Empty Re: Výškáče, počítače, pytlobagy, zkrátka rady diletantskému začátečníkovi

Příspěvek  david 28/2/2011, 00:03

Já bych měnil budíky né pro vadnej dysplej ale třeba proto aby bylo natočeno o 300 tisíc míń to se pak líp prodává. Jinak co se týká výbavy tak shodou okolností jsem byl v 95 roce na exkurzi přimo ve výrobě v BMW a tam nám zdělili že auta neviráběj tvz. na sklad každé auto co jsem viděl už mělo konkrétního majitele tudíž co si kdo poručil tomu tam namontovali, proto jsou někdy kombynace výbavy nepochopitelné. Rolling Eyes Časy se mění třeba dneska je to už jinak. Wink
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru