Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMW 525 tds, r.v. 1994, model 1995 Závada: Svíící kontrolka kontroly vstřikování

2 posters

Goto down

BMW 525 tds, r.v. 1994, model 1995 Závada: Svíící kontrolka kontroly vstřikování Empty BMW 525 tds, r.v. 1994, model 1995 Závada: Svíící kontrolka kontroly vstřikování

Příspěvek  JJPoky 3/2/2011, 19:03

Náhle se rozsvítila kontrolka. V servise zjistili prasklou jednu hadičku přívodu nafty ke vstřiku. Nechal všechny vyměnit a udělat Diagnostiku. Výsledek: chyba 10- Ovládací jednotka regul. rychlosti. Zkrat na kostru. chyba 150 -Ukazatel stavu vody aktivní/vadný. chyba 142 - Snímač pohybu jehly
A kontrolka svítí stále! Neumějí to vymazat! Poradili mi ZALEPIT kontrolku černou páskou!!!!
Auto však perfektně startuje a jede bez jakýchkoli problémů!!
Jsem z neschopnosti servisu dost nasr... , ale hlavně mne trápí svítící kontrolka! Mám obavu, že to stále signalizuje závadu a nerad bych někde kleknul!!!
Může mi někdo poradit, resp. pomoci???? Jsem z Teplic. Můj e-mail:jiri.josef@seznam.cz
Děkuji!!!!! affraid affraid affraid

JJPoky

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

BMW 525 tds, r.v. 1994, model 1995 Závada: Svíící kontrolka kontroly vstřikování Empty Re: BMW 525 tds, r.v. 1994, model 1995 Závada: Svíící kontrolka kontroly vstřikování

Příspěvek  david 5/2/2011, 17:50

tahle kontrolka se mi taky rosvítila a měl jsem špatnou jednu žhavící svíčku dal jsen nové a chyba šla vymazat. Chybu 10 jsem taky už měl, při menším požáru v interiéru u spolujezdce se mi spekli kabely k potenciometru plynu, Ty kabely jsou vyvedený na obě strany jak pro evropu tak anglii. Nemyslím, že toto bude i tvůj případ
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru