Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

topení

2 posters

Goto down

topení Empty topení

Příspěvek  kuneszdenek 20/6/2010, 07:45

Ahoj všichni bavoráci 525 TD potřeboval bych poradit s topením, hřeje chladí, ale vzduch mě nejde do kabiny, ale ventilátor maká na plno a do kabiny jde uplně minimum jako by byla nějaká klapka uzavřená-díky za dobrou radu už nevím co by to mohlo být.
kuneszdenek
kuneszdenek

Poeet p?íspivku : 17
Age : 65
Location : Teplice
Registration date : 23. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  david 20/6/2010, 20:10

Vzhledem k tomu ,že starý TDčka naměli pylový filtr tak bych se podíval na radiátor jak je zasranej. Mě občas prolítlo topením i nasekaný listí když jsem stál pod stromama. Very Happy
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  kuneszdenek 21/6/2010, 08:47

ahoj Davide ale nevim jak se mám k tomu radiátoru dostat já už jsem měl rozebraný věci z venku pod vyrovnávací nádobou na vodu tam nic neni jenom dvě klapky a ty jsou obě otevřené a pak jsem měl rozebraný kolem topení v kabině sundanej kastlík v kabine a nic jsem nenasel tak nevim už po druhý jsem to měl rozebraný a nic, prostě to fouká někam jinam než do kabiny
Rolling Eyes
kuneszdenek
kuneszdenek

Poeet p?íspivku : 17
Age : 65
Location : Teplice
Registration date : 23. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  david 21/6/2010, 14:13

Kukni na tohle

http://bmwfans.info/parts/catalog/E34/Sedan/Europe/524td-M21/LHD/M/1989/august/browse/heater_and_air_conditioning/

jestli jsem to správně pochopil tak jsou 3 možnosti topení a na domontáž radiatoru bude muset asi celí topení ven, od spolujezdce je okýnko tam se taky do vnitř dostaneš, Jinak mě nic nenapadá jak ti pomoct, ptát se jestli se skutečně ventilátor točí je asi blbost Crying or Very sad
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  kuneszdenek 22/6/2010, 09:05

Ahoj,ventilátor se točí normálně já když to rozeberu jako od toho šuplíku tak tam je nejaká klapka musím tam sahnout ručně protože je tam hroznej přístup a otevřu jí a fouka to jako blazen ale do auta vedle toho suplíku ale do fukarů ani ťuk a když tu klapku zase uzavřu tak to nefouká nikam ,respektivě někam a já nevím kam takže bych musel to topení jak tvrdíš vyndat a do toho se mi moc nechce protože to je opravdu super jobovka a za ten odkaz dík snad s toho něco vystuduju moc díky a měj se.
kuneszdenek
kuneszdenek

Poeet p?íspivku : 17
Age : 65
Location : Teplice
Registration date : 23. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  david 22/6/2010, 09:27

Máš elektricky nebo manuálně ovládané klapky? Kestli otevřeš klapku na nohy a fouká tak přes radiátor to jde a někam to jít musí je hloupost, aby to nešlo nikam i vnitrní cirkulace jde přes ventilátor. nefouká ti to náhodou jen na okno?
david
david

Poeet p?íspivku : 124
Age : 45
Location : Kadaň
Registration date : 27. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  kuneszdenek 22/6/2010, 09:41

manuální a nohy mě to nefouká ,prostě to fouká všude ale hrozně slabounce ale ventilátor jde na plnej výkon ventilatorem to není ,to musí být nějakou klapkou nebo se něco ucpalo nebo nějaká roure vypadla, prostě když to otevřu u spolujezce přes kastlík tak se ktomu dostanu z boku akdyž tam sáhnu a ručně tam otevřu nejakou klapku z vrchu tak mě to fouká z boku na ruku
kuneszdenek
kuneszdenek

Poeet p?íspivku : 17
Age : 65
Location : Teplice
Registration date : 23. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  kuneszdenek 7/7/2010, 07:54

Laughing čau Davide,tak si představ že jsem to topení rozebral a přišel jsem na to že je tam kabinový filtr a ten byl ucpanej, ale ten přístup k němu hrozný, ale už to funí jak novej a každej mě tvrdil že tam žádnej filtr není,no prostě maká tak se měj zase někdy čau. Very Happy
kuneszdenek
kuneszdenek

Poeet p?íspivku : 17
Age : 65
Location : Teplice
Registration date : 23. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

topení Empty Re: topení

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru