Fórum BMW E34,E39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chyba vanos?

2 posters

Goto down

Chyba vanos? Empty Chyba vanos?

Příspěvek  ladinekE36 4/1/2010, 13:19

Zdarec v motoru mi cvaká mezi 2000 ot az 3000ot....cvaká tam rezonuje,silenej zvuk,mám E36 coupe 320i vanos...prosím poraďte mi co s tím na slovenskem BMW foru píší o tesnících gumičkach na vanosu ale daj se objednat jen z ameriky...přes pay pal ucet ktery nemám..díky za rady.... Sad

ladinekE36

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 04. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chyba vanos? Empty chyba vanos?

Příspěvek  Admin 6/1/2010, 20:23




Odkaz na výrobce sady na přetěsnění,ale ještě bych zkusil,jestli to nejde objednat v bmw? Ale píšou na těhle stránkách že ne,prej jenom repasovanej celej vanos,kterej vydrží jen 20tis. mil a je to stejný.Prý to jejich je z lepšího materiálu(teflon) a vydrží.No ale kdoví,jsou to jenom amíci a jestli se tomu dá věřit.Můžeš zaplatit i kartou MasterCard Mad .Mě se nechce věřit,žě by to nějaký němci taky nevyráběli?

ODKAZ


Naposledy upravil Admin dne 7/1/2010, 00:14, celkově upraveno 1 krát
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 23
Age : 104
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Chyba vanos? Empty Chyba vanos?

Příspěvek  ladinekE36 7/1/2010, 00:04

jasný právě jsem se dival že to vyrábí jen americani:-(ja prave ani nevim co presne tam objednat aby mi to nechrastilo vcera mi to ztratilo i vykon jak se tam pise:-(kartu nemám...:-(nevim jak to mám objednat mám kartu ale ne mastercard:-( nevim co s tím..a co vse fakt mam objednat...:-( Sad ale děkuju moc že jsi odepsal Wink

ladinekE36

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 04. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chyba vanos? Empty Re: Chyba vanos?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru